Kurulduğu 1980 yılından itibaren Su Butik, Türkiye’de tasarımlarıyla ve kendine özgü modelleriyle, her ürününü aynı heyecanla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Her tüketiciye üretim kalitesi yüksek ürünler sunarak ve modelleri ile yüksek beğeni kazanarak yıllar içerisinde giderek büyüyen başarı elde eden Su Butik günümüzde sektördeki öncü kuruluşlardan biridir. 

Değişen tüketici beklentilerini göz önüne alarak ve moda haftaları ile fuarların yanı sıra sektörün global piyasalardaki tüm çalışmalarını yakından takip ederek koleksiyonlarını sürekli yenileyen marka, yarattığı kendi trendleri ile geniş bir kitlenin tercihi olmaktan dolayı mutluluk duyuyor. Ürünlerini kıyafetten çok ikinci bir kişilik olarak gören Su Butik ekibi çağdaş çizgilerde oluşturduğu her ürünüyle kullanıcılara kendi yaşam stillerini ve inceliklerini yansıtacak karakterlerini şık bir biçimde dışa vurmalarını sağlıyor. 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesinden ödün vermeden müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ilke edinen Su Butik; uygun fiyat politikası ile desteklediği, modayı ve kaliteyi barındıran ürünlerini ve hizmetlerini Türkiye'nin her köşesinde sunmaya devam ediyor. Gerek toptan gerek perakende alanlarında; müşteri odaklı ve güven esasına dayalı iş ilişkileri geliştirerek ve satış ile satış sonrası gerekli destekleri vererek her zaman “daha iyi”yi ve “daha ileri”yi hedefliyor.